054-678-3023
ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

מלאו טופס זה ונחזור אליכם

ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוגניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

בדק בית לחלונות

רכשתם דירה ובחרתם בהתקנת חלונות אלומיניום מעוצבים? או שאולי חלונות מעץ הם הבחירה שלכם? כאשר רוכשים ובונים דירה, אין זה משנה באילו חומרי בנייה בחרתם ומהם האלמנטים שיהיו בבית. מה שחשוב הוא כי החלונות ושלל האלמנטים בבנייה יהיו תקינים ולכן ביצוע בדק בית לחלונות הינו הכרחי. אז מה צריך לדעת על בדיקות מסוג זה?

בדק בית לחלונות – כל מה שצריך לדעת!

מזל טוב! רכשתם דירה וכעת עבודות הבנייה, ההתקנה וההרכבה נמצאות בשיאם. עם זאת כאשר רוכשים דירה חדשה, משפצים או בונים בית, חשוב לשים לב כי כלל האלמנטים עומדים בתווי התקן, כי הם תקינים ומותאמים לכל כללי הבטיחות. לכן בדק בית לחלונות מהווה פעולה חשובה שיש לבצע!

- עוד על ניקוי חלונות לבתים פרטיים

- עוד על ניקוי חלונות בתל אביב

כיצד מתרחשת בדיקת חלונות במבנה?

כאמור, כיום ישנן חלונות עשוי אלומיניום, עץ, זכוכית, מתכת ועוד, כאשר אין זה משנה איפה נמצא החלון ומה גודלו: חשוב כי הוא יעמוד בתקנים. בבדיקת חלונות בודק איש המקצוע כי החלון עומד בכל הסטנדרטיים הדרושים, כי הוא אטום במידה רבה, כי אין חדירת רטיבות דרך המשקופים והחלונות, בודק החלונות ישים לב כי החלון בדק בית לחלונות ננעל בצורה בטוחה וגם נפתח בקלות בעת הצורך, הוא יבדוק את ההתקנה של החלון ושילוב החלונות בצורה נכונה במבנה כך שהם לא יגרמו לנזק, רטיבות, לחות או קריסה של הקירות.

היתרונות של בדק בית לחלונות

כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית שצבע עבורכם את הבדיקה, חשוב לדעת כי אתם נהנים ממגוון יתרונות, ביניהם:

  • פיקוח - איש המקצוע הבודק את החלונות מפקח על הבנייה ועושה זאת בדרך כלל עם פיקוח כללי על כל חלקי המבנה כמו: בדיקת צבע, טיח, איטום, חוזק המבנה, בדיקת החלונות המשוקפים הדלתות ושלל מערכות אינסטלציה, חשמל ודוודים במבנה ועוד.

  • מניעת רטיבות ובעיות טכניות - כאשר אתם משתמשים בשירות של בדק בית לחלונות, אתם יכולים להבטיח כי במבנה יעשו כל המאמצים על מנת להתקין חלונות בעלי איטום מקצועי וכזה שלא יגרום לנזק או רטיבות, כמו גם התנפחות קירות.

  • בטחון - למרות שחלונות נועדו לאפשר כניסה של אור ואוויר למבנה, הם עדיין חייבים להיות בטוחים ולהינעל בקלות כמו גם להיפתח בקלות בעת הצורך ולכן בדיקות כאלה חשובות במיוחד. אחת הבדיקות שמצבעים בודקי דירות ובתים היא בדיקת ההתקנה של מנעולי חלון על פי הוראות היצרן וזאת כדי לצנוע כניסה של פולשים לחלל המבנה.

  • קבלת פתרונות – במידה וביצעתם את בדק הבית לאחר הבנייה וישנם ליקויים, יוכל איש המקצוע להציע לכם שלל פתרונות שיפטרו את הבעיה שעמה אתם מתמודדים הקשורה לחלונות או לכל אלמנט אחר ברחבי המבנה.

לסיכום

בדק בית לחלונות ובכלל פיקוח בנייה מקצועי ובדיקת עמידה בתקנים, כולם יאפשרו לכם ברכישת דירה להבין היכן ישנם כשלים ולתקן אותם כבר בתהליך הבנייה. בכך אפשר להיות בראש שקט בכל הנוגע לדירה או לבית בו אתם מתכוונים לגור.