054-678-3023
ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

מלאו טופס זה ונחזור אליכם

ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוגניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ - טיפים

הדירה או העסק שלכם עבר שיפוץ מקיף? הכל מלוכלך, והחלונות מזוהמים ואין לכם מושג מה לעשות? לא בעיה נדירה. הרבה מאד מהאנשים שעושים שיפוץ, מגיעים למצב כזה. אם אתם זקוקים לסיוע איך לעשות ניקוי חלונות אחרי שיפוץ, אתם צריכים עזרה מקצועית של חברה לניקוי חלונות שיודעת את העבודה. ניקיון אחרי שיפוץ, זה לא דבר פשוט, זה דורש הרבה מאד ניקיון, שאולי בעבודה שבועית לא הייתם זקוקים. בעלי עסקים? היינו רוצים שתבינו את המשמעות של חלונות נקיים לעסק שלכם במאמר שכבנו בנושא.

ניקיון חלונות אחרי שיפוץ – מה זה אומר ומה עושים

אם אתם רוצים לנקות לבד, אתם צריכים להבין את המשמעות של לקנות דירה או בית פרטי אחרי שיפוץ. מדובר על כמויות של אבק, חומרים אחרים, טיח, לפעמים צבע, זפת ועוד. לא פשוט.

  • עליכם להתאים את חומרי הניקוי לסוג העבודה. לכל חומר שהזכרנו לעיל, יש חומר שיכול להסיר אותו. לכן, חשוב לקנות את החומרים המתאימים בעבור הברקת חלונות או ניקוי חלונות אחרי שיפוץ שיסייע לכם לעשות את העבודה הטובה ביותר לבד.

זה הזמן לקבל טיפים מקצועיים על ניקוי חדר אמבטיה לאחר שיפוץ

  • אם אתם בוחרים מבחר מצומצם של חומרים, כאלו שיכולים להסיר יותר מסוג אחד של חומר, למשל גם אבק, גם טיח, גם צבע, אז תקנו חומרי ניקיון על בסיס סיליקון. הם מנקים טוב במיוחד, מכיוון שהם "מדביקים" את הלכלוך אליהם ומורידים אותו. הם הכי יקרים, זה נכון, אבל במקרים קשים במיוחד הם משתלמים.

  • עוד על ניקוי חלונות ברמת גן

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ חייב להיעשות באמצעות הציוד המתאים לכך

  • הביאו אתכם כלים: מגב, דלי, מים, סמרטוטים וניירות ניקיון, שפריצרים ועוד. חשוב לנקות את החלונות בצורה יסודית ומהירה, ולא לאפשר למים והחומר להתבסס על הרצפה כי אחרת זה יהיה מסובך מאד לנקות את הבית, ולא רק את החלונות.

  • יותר מהחומר איתו אתם מנקים את החלונות או המשטחים, שיכול להיות למשל ערבוב של מים רותחים והרבה חומץ, חשוב שתשקיעו בחומר שאיתו אם מנגבים. חשוב שזו תהיה מטלית איכותית, מתכלה וברמה גבוהה, ולא נייר עיתון ששורט.

  • השלבים הנכונים של הברקת חלונות הם: ניקיון תריסים, הכי חשוב להסיר מהם את הלכלוך והאבק. אחר כך ניקוי השמשות של החלונות, אם צריך, מפרקים אותן מהבסיס כדי לנקות ביסודיות. רק אחר כך, נקו את המסלולים עליהם הן מורכבות.

בין אם מדובר בחלונות ראווה או חלונות הדירה שלכם, ניקוי חלונות אחרי שיפוץ עושים עם אנשי מקצוע כדיל שמור על איכות החלונות לאורך זמן.

לא משנה באיזה סוג מבנה מדובר, ניקוי חלונות אחרי שיפוץ הינו דבר נחוץ ביותר, בין אם בחרתם באיש מקצוע או שמא החלטתם לעשות זאת לבד, הקפידו על כל הטיפים הנ"ל, רק כך תשמרו על איכות החלונות ועל תוצאה טובה.

לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות, חייגו עכשיו!

0546783023 - מבריק החלונות

לקריאה נוספת בנושא ניקוי חלונות בתל אביב