054-678-3023
ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

מלאו טופס זה ונחזור אליכם

ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוגניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

ניקוי חלונות בבית

ניקוי חלונות בבית נשמע כמו משימה פשוטה, אבל תשאלו כל אדם שעוסק בכך בבית, ותראו כמה זה ממש לא נכון. מדובר על משימה לא פשוטה, לעיתים דורשת יציאה מהחלון בזוויות לא הגיוניות ואף מסוכנות. לכן, ממש לא כדאי לעשות זאת לבד. הזמינו חברה מקצועית. זה עולה כמה שקלים, אבל זה שווה את זה. זה מאפשר לכם לקבל חלונות נקיים באמת – וגם לשמור על הבטיחות.

למה כדאי חברה מקצועית על פני ניקוי חלונות בבית לבד?

  1. החברה עומדת בזמנים, מגיעה בכל פעם שקבעתם, ואתם חוסכים זמן
  2. נכון, זה עולה כסף, אבל מצד שני, הם מביאים איתם את כל החומרים כך שאתם חוסכים כסף על הוצאות מסוג זה
  3. בנוסף, החומרים שלהם מתכלים ושומרים על הסביבה, חומרים שאתם לא יכולים למצוא בסופר מרקט
  4. הניקיון הרבה יותר בטיחותי ויסודי
  5. הניקיון הרבה יותר ארוך טווח

ניקוי חלונות לדירות – האם יש פרק זמן הגיוני שבו צריך לעשות זאת?

אם מדובר בבית פרטי, שבו מתגוררת משפחה או זוג, נראה שמומלץ לנקות את החלונות בערך פעמיים בחודש. במיוחד אם מדובר בתל אביב והסביבה שזה האזור הלח והמאובק ביותר בארץ. זו משימה שאורכת בערך שעתיים בממוצע, ולכן אתם כבר מבינים שזו אינה משימה קלה. לא כל אחד יכול להקדיש לכך ארבע שעות בחודש, לא זמן ולא את הכוח הפיזי הדרוש. לכן, כבר שימו לעצמכם כוכבית שכדאי לשקול ניקוי חלונות בבית על ידי אנשי מקצוע. בנוסף, שיקול של בטיחות הוא גם דבר חשוב. וכמובן, הזמן שבו הערכנו את העבודה תלוי כמובן בגודל הבית ומספר החלונות וגם השימוש בבית. לדוגמה, בית של טבח יהיה הרבה יותר מלוכלך מאשר בית של סופר.

מה ההבדל בין ניקי חלונות מקצועי לניקיון ביתי / פרטי

ניקוי חלונות לדירות לרוב מתבסס על ריסוס של חומר ניקוי והסרה של הלכלוך באמצעות נייר טואלט או נייר עיתון. כשמדובר בעבודת ניקוי חלונות בבית על ידי חברה מקצועית, נעשים שימוש בחומרים הרבה יותר יסודיים, בין אם חומרי הניקוי ובין אם חומרי הניקיון, וכמובן ההיגיינה הרבה יותר טובה. בנוסף, השמירה על הניקיון אורכת להרבה יותר זמן בגלל חומרים אלו, בעיקר במקומות שנוטים להתלכלך כמו שירותים או מטבח.

לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות, חייגו עכשיו!

0546783023 - מבריק החלונות

לקריאה נוספת בנושא ניקוי חלונות ראווה

לקריאה נוספת בנושא ניקוי חלונות אחרי שיפוץ