054-678-3023
ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

מלאו טופס זה ונחזור אליכם

ניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוגניקוי חלונות - מבריק החולנות | בלוג

ניקוי חלונות בניין במסגרת שיפוץ בניין

אם אתם בעלי בניינים או דיירים שיש לבם דירה בבניין משותף, חשוב שתדעו כי תהליך שיפוץ בניין מעלה מאד את איכות החיים במבנה, כמו גם שהוא מסייע להעלות את ערך הבניין שבו אתם גרים או עובדים, ובכך מעלה גם את ערכן של הדירות במבנה. במסגרת שיפוץ בניין נעשות גם עבודות קוסמטיקה וניקיון שמקנות את הטאצ' האחרון בתהליך, כאשר שירות ניקוי חלונות בניין במסגרת שיפוץ בניין יקנה את המראה הזוהר והמטופח שקיוויתם לו. אבל כיצד מנקים ובוחרים את המקצוענים בתחום? הכל בהמשך.

ניקוי חלונות בניין במסגרת שיפוץ בניין – כל מה שצריך לדעת!

בכל הנוגע להעלאת ערכם של נכסים, כמו גם בנוגע לשיפוץ מבנים משותפים, כיום רבים מבצעים שיפוץ מסיבי או קל במבנה, אותו הם מסיימים עם ניקוי כללי של הבניין וחידוש הבניין, כך שהוא יראה וירגיש נעים במיוחד! אחת השיטות להפוך מבנה לנקי יותר, הינה ניקוי חלונות בניין כאשר ניקוי חלונות בגובה יספק מענה מושלם למבנים שספגו עם השנים אבק רב, לכלוכים שונים, לשלשות יונים ושאר מפגעים שנמצאים בסביבה וגורמים ללכלוך על גבי החלונות שנמצאים בגובה.

כיצד מנקים חלונות בגובה?

מי שנמצא בעיצומו של שיפוץ מבנה, חשוב שידע כי ניקוי חלונות יהווה החלק האחרון בשלבי השיפוץ כאשר מראה מבריק ומבהיק של חלונות נקיים ושקופים - יקנה לבניין מראה מהודר ומטופח. בכל הנוגע לחברות המבצעות את השירות, כדאי להבין כי מדובר בבחרות ניקיון המכילות אנשי מקצוע שיודעים כיצד מבצעים עבודות בגובה, ופועלים בשיא הבטיחות על מנת לנקות חלונות ביעילות, תוך הקניית חלון נקי לתקופה ארוכה. תהליך ניקוי חלונות בגובה במסגרת שיפוץ בניין חייב בתחילה להיעשות בסנכרון מושלם בין קבלן הבניין ואנשי המקצוע העובדים ומשפצים את המבנה לבין המנקים, וזאת כדי שניתן יהיה לעבוד ללא תקלות או תאונות. ניקוי חלונות בגובה מתבצע באמצעות שיטות שונות כמו בשימוש בסלי הרמה, ציוד סנפלינג, שימוש במוטות ייחודיות אותן מעגנים לקירות הבניין, תוך שהמומחים בתחום יודעים כיצד להתנהל בגובה וכיצד להימנע מתאונות בזמן העבודה.

חומרים, ציוד ואחריות

חשוב לדעת כי בזמן הניקיון משתמשים המומחים בחומריים ייעודיים לניקוי חלונות, כאשר חומרים אלה מתאימים לניקיון יסודי כמו גם להברקת החלון ושמירה על הניקיון המבנה, כך שהזגוגיות יישארו נקיות למשך חודשים רבים. כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון או קבלן ניקיון מתאים, שימו לב כי אנשי המקצוע של החברה משתמשים בציוד היעיל כמו גם הבטיחותי ביותר לביצוע הפעולה, בחומרי איכות ידידותיים לסביבה השומרים על מראה מבריק של החלון, כמו גם שהמנקים עובדים בשיטות בטיחותיות לעבודה בגובה תוך הקניית שירות יעיל ומקצועי. בכך תוכלו לבצע ניקוי חלונות בניין במסגרת שיפוץ בניין שיהיה יעיל וכזה שמחזיק מעמד לאורך זמן!